Hlídaní dětí

Hlídání dětí od 2 let s programem – Špuntíci

Lektorky: Denisa Srpová, Vendula Karšňáková, Karolína Šebková


Ceny jsou orientační, záleží na počtu pracovních dnů: 220 Kč/dopoledne, 370 Kč/celý den.
Za omluvený den lze vybrat náhradní termín nebo storno poplatek, a to i bez potvrzení od lékaře.

– v ceně je zahrnut pitný režim, hygienické potřeby

KROUŽKY A AKTIVITY:

  • Cvičení s říkadly/zpívánky
  • Angličtinka pro nejmenší
  • Solná jeskyně (v zimním období)
  • Pohybový kroužek aneb příprava pro tenis, golf a jiné sporty (pod vedením Rosol Tennis Academy)
  • Šikovné prstíky

Kroužky a aktivity jsou v rámci dopoledního docházky ZDARMA! Solná jeskyně je pak s příplatkem 60 Kč/den – děti, které k nám docházejí 5x týdně, jí mají také ZDARMA! Solnou jeskyni navštěvujeme v zimním období.

Za omluvené dopoledne (omluva den předem) Vám ze zaplacené částky 220 kč vrátíme 30%, nebo si lze zvolit náhradní termín (pouze v rámci měsíce. Nahlásit náhradní termín je třeba v momentě omluvy, pokud ve zvoleném termínu dítě nedorazí, propadá automaticky celá částka, a to i v případě omluvy den předem).
Za omluvené odpoledne (omluva den předem) Vám ze zaplacené částky 150 Kč vrátíme 30%, nebo si lze zvolit náhradní termín (pouze v rámci měsíce. Nahlásit náhradní termín je třeba v momentě omluvy, pokud ve zvoleném termínu dítě nedorazí, propadá automaticky celá částka, a to i v případě omluvy den předem).

Při podpisu smlouvy na celý školní rok se hradí vratná kauce ve výši 1.000 Kč.

STRAVA:

Stravu si můžete donést vlastní, nebo objednat u nás:

  • dopolední svačina + 15 Kč
  • oběd + 50 Kč
  • odpolední svačina + 15 Kč

 

Co budete potřebovat:

– přezůvky

– pyžamo

– náhradní oblečení (dle vlastního uvážení)

– polštář (pokud budete zůstávat na odpolední program)

– zástěrku na tvoření

– lahvičku na pití

Platba: – vyúčtování provádíme vždy k poslednímu dni daného měsíce se splatností 10 dní.
Číslo účtu: 670100-2209063538/6210 , variabilní symbol: číslo smlouvy

UPOZORNĚNÍ NA PROVOZNÍ DOBU!!!
Máme otevřeno každý den od 7,45 do 16,00 hodin! Po 16té hodině tolerujeme 5-ti minutové zpoždění, za každou započatou půl hodinu pak budeme účtovat poplatek 100 Kč. Děkujeme za pochopení!

Hledáte všestranný prostředek rozvoje svých dětí? Něco, co by malého človíčka utvářelo rozumově, rozvíjelo jeho představivost, paměť, fantazii, řeč a začlenilo ho do kolektivu dětí?

Potřebujete se vrátit do zaměstnání dříve, než vaše dítě dovrší věk 3 let?

Nabízíme Vám klidné, rodinné prostředí, s malým počtem dětí na jednu tetu (max. 4 děti). Každý den v týdnu se s dětmi zaměřujeme na jinou činnost, ale program dne vždy přizpůsobujeme individuálním potřebám dětí.

U dětí podporujeme výtvarné nadání, tvoříme výrobky z různých přírodních materiálů, učíme se nové výtvarné techniky vhodné pro nejmenší děti.

Velkou pozornost věnujeme hudebnímu rozvoji. K muzicírování používáme orffovy nástroje. Písničky a říkadla ztvárňujeme i dramaticky a tanečně.

Je radost pozorovat vývoj dětí, které navštěvují náš program. V září přicházejí některé dětičky s plenkami, plné rozpaků, zatím zvyklé trávit čas pouze s rodiči. Na konci školního roku od nás odcházejí děti samostatné, které bez rozpaků tančí, recitují a zpívají. Mají spoustu kamarádů a zvládají sebeobsluhu.